Nič neľutuj!

Odložiť počítače, vstať z gauča a obuť si poriadnu obuv, začína sa animátorská akcia Nič neľutuj! Konečne niečo pre chlapov!, mohla si povedať skupina animátorov keď vyrážala na ferratu do Rakúska v pondelok ráno.

Obed sme si vychutnali na rozhľadni s parádnym výhľadom, kam sme si museli však najprv vyliezť. Lanovky sú pre slabé povahy! Po noci v kempe sme sa presunuli na iné miesto kde nás čakala poriadna dávka lezenia. Vyšťavení, ale spokojní sme sa vrátili na Mamateyku, kde sme mali večer sv. omšu. A hor sa do postele! Práca síce nemá nohy (ona neutečie), ale chceli predsa porobiť čo bude v našich silách. V prácach sme sa delili do rôznych skupiniek.

Po dome bolo počuť vŕtanie, rozbíjanie, fučanie chlapov prenášajúcich nábytok, vonku kosenie, sekanie stromčekov a čistenie matracov. Dni plynuli a my sme mali každý večer po sv. omši spoločný program. Večer hier, futbal na veľké ihrisko, kúpanie či LAN párty na počítačoch, to všetko sme si stihli užiť. Unavení a šťastní sme sa v piatok rozchádzali domov s vedomím, že sme pre naše stredisko spravili kus dobrej práce.


18.08.2017