Oznamy na 4.nedeľu v cezročnom období – C

3.február 2019

Liturgický kalendár:
5. február – utorok – Sv. Agáty, panny a mučenice, spomienka
6. február – streda – Sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov, spomienka
7. február – štvrtok – Bl. Pia IX., pápeža, ASC, ľubovoľná spomienka
10. február – nedeľa – 5. nedeľa v cezročnom období

1) Z GARSÓNKY
a) Po úspechu prvej prednášky bude v Garsónke dnes popoludní o 16.00 znova prednáška o prírodnej podpore zdravia. (dozviete sa, ako si pomôcť pri alergiách či bolestiach hrdla, hlavy, ...)
b) Partneri, snúbenci, manželia, chceli by ste vedieť, ako byť vo vzťahu viac spokojní a šťastní? Pozývame vás na workshop DUET Tour, kde budú skvelí rečníci, aktuálne témy o partnerských vzťahoch, aj príjemná hudba. DUET Tour sa bude konať na budúcu nedeľu 10.februára o 16:00 a vstupenky si môžete zakúpiť v Garsónke. Všetky informácie nájdete na facebooku Garsónky alebo na webe vztahovo.sk.
c) Poďte s nami cestovať tentokrát do Patagónie. V túto stredu, večer po mládežke, príde do Garsónky o cestách po Patagónii porozprávať fotograf a cestovateľ Peter Hupka. Je to miesto, kde don Bosco vyslal svojich prvých misionárov.
d) (na sv.o. o 9:30) A tak ako každú nedeľu aj dnes vás po sv. omši pozývame          Na kávičku, kde bude na pozvanie direktora malé presso zadarmo.

2) NOVÝ SPOLUBRAT
Od polovice februára nám pribudne do komunity nový salezián Michal Cedzo, ktorý pochádza z Novej Dubnice a prichádza k nám z Rožňavy. Mladý asi 30 ročný spolubrat posilní pastoráciu mladých. Môžete naňho myslieť v modlitbách a veríme, že ho priateľsky prijmeme medzi seba, do nášho spoločenstva. Predstavíme ho na sv. omšiach v nedeľu 17. februára.

3) ZAPISOVANIE ÚMYSLOV SV. OMŠÍ
Tento týždeň budeme zapisovať úmysly sv. omší. Zapisovať sa bude v utorok a v stredu po sv. omši v direkcii.

4) ADORÁCIA RODÍN ZA RODINY

V utorok (5.2.) bude v našom stredisku prebiehať Adorácia rodín za rodiny. Začína sa spoločne ráno o 8:00, počas dňa budú chvíle ticha, ale aj chvíle spoločnej modlitby. Adorácia sa preruší počas sv. omše o 17.30. Spoločné zakončenie spojené s požehnaním bude o 20.00. Podarilo sa nám zodpovednými rodinami pokryť celých 12 hodín, a tak sa môžete zastaviť na modlitbu za rodiny v ktorúkoľvek hodinu tejto adorácie, od 8.00-20.00. Všetci ste srdečne pozvaní!


03.02.2019