Oznamy na 6.nedeľu v cezročnom období – C

17.február 2019

Liturgický kalendár:
22. február – piatok – Katedra sv. Petra, apoštola, sviatok
24. február – nedeľa – 7. nedeľa v cezročnom období

1) IMOS
Dnes popoludní sa uskutoční ďalšie stretnutie detí pripravujúcich sa na sv. prijímanie – IMOS. Na toto stretnutie pozývame aj rodičov prvoprijímajúcich. Stretnutie sa začína o 15.00 a trvá do 18.00. V rámci stretnutia bude aj sv. omša o 17.00.

2) RODINNÝ TÁBOR
Aj v tomto roku sa uskutoční rodinný tábor - v termíne od 27.7. do 3.8. Viac informácií nájdete na plagáte vo vestibule. Rodiny, ktoré by mali záujem prosíme, aby sa predbežne prihlasovali na uvedených kontaktoch do konca februára.

3) Z GARSÓNKY
(na sv.o. o 9.30) A tak ako každú nedeľu aj dnes vás po sv. omši pozývame          Na kávičku, kde bude na pozvanie direktora malé presso zadarmo.

4) BOJ PROTI HLADU
Vincentínska rodina organizuje 12. ročník celoslovenskej verejnej zbierky Boj proti hladu. Zbierka sa uskutoční 24.2.. Viac informácií nájdete na plagáte na nástenke.

5) 2% PRE DOMKU
Aj tento rok môžete darovať svoje 2% alebo 3% Domke na Mamateyke. Tie sú počas roka použité na chod stretiek, krúžkov, podujatí a všetkých aktivít v rámci nášho strediska. Všetky potrebné informácie nájdete vo vestibule alebo na mamateyka.sk.

6) PONUKA OBCHODÍKA
V obchodíku ponúkame životopis sv. Filomény, ktorá ponúka pomoc aj dnes všetkým chorým, sklamaným a všetkým, ktorí sa ocitli v akejkoľvek bezvýchodiskovej situácii.

7) DOD NA GYMNÁZIU SV. URŠULE
Gymnázium sv. Uršule pozýva všetkých záujemcov o štúdium z radov žiakov 5. a 9. ročníka základnej školy na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční  19.februára (tento utorok) po celý deň, v štyroch vstupoch o 9.00, o 11.00, o 15.30 a 16.30. Počas dňa  budú sprevádzať našich hostí členovia študentskej rady. Adresa Gymnázium sv.Uršule, Nedbalova 6. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

8) NOVÝ SPOLUBRAT
16. februára prišiel do našej komunity nový salezián Michal Cedzo, ktorý pochádza z Novej Dubnice.  Má 31 rokov, začínal u nás na Mamateyke ako kandidát, prichádza k nám z Rožňavy a posilní u nás pastoráciu mladých.


17.02.2019