Oznamy na 1. pôstnu nedeľu – C

10.marec 2019

Liturgický kalendár:
17. marec – nedeľa – 2. pôstna nedeľa

1) PÔSTNE OBDOBIE
Počas pôstu pozývame mladých na stredajšie katechézy - začíname už túto stredu (13.3.) po mládežníckej sv. omši. Krížové cesty budú bývať v našej kaplnke v piatok po sv. omši o 18.00 a v nedele spolu s celou Petržalkou v Marianke o 15.00 - autobus zo zastávky Šustekova odchádza o 13:50, plagát s podrobnejšími informáciami je na nástenke.
Spolu s farským kostolom na Daliborovom nám. ponúkame na tento pôst úvahy na každý deň. V tlačenej verzii si ich môžete zobrať zo stolíka s časopismi. Kto by mal záujem o elektronickú verziu, nech nechá svoju mailovú adresu v sakristii.

2) IMOS
Budúcu nedeľu – 17.februára sa uskutoční ďalšie stretnutie detí pripravujúcich sa na sv. prijímanie – IMOS. Na toto stretnutie pozývame aj rodičov prvoprijímajúcich. Stretnutie sa začína o 15.00 a trvá do 18.00; v rámci neho bude aj sv. omša o 17.00.

3) Z GARSÓNKY
Vo štvrtok večer o 19.00 príde znova do Garsónky cestovateľ a fotograf Peter Hupka porozprávať o zážitkoch, tento raz, z Kolumbie.
Pozývame vás tiež prežiť pôstny podvečer v modlitbe žalmov, zhudobnených saleziánmi Robom Flamíkom a Lacom Mikom. Gitarový koncert bude v Garsónke na budúcu nedeľu 17.3. o 18.00. (na sv.o. o 9.30) A tak ako každú nedeľu aj dnes vás po sv. omši pozývame Na kávičku, kde bude na pozvanie direktora malé presso zadarmo.

4) FAMILY GARDEN
Poradenské centrum pre rodiny FAMILY GARDEN vás pozýva na svedectvo manželov Ceľuchových na tému: "Rozdielnosť muža a ženy - problém, či požehnanie?" dňa 11.3.2019 o 19:00 hod. v sále pod kostolom farnosti Márie Pomocnice kresťanov na Miletičovej ulici.

5) DOD NA ZŠSMŠ SV. URŠULE
Základná škola s materskou školou svätej Uršule všetkých srdečne pozýva na Deň otvorených dverí dňa 13.marca 2019. Bližšie informácie sú na plagáte, ktorý je na nástenke vo vestibule.

6) 2% PRE DOMKU
Aj tento rok môžete darovať svoje 2% alebo 3% Domke na Mamateyke. Tie sú počas roka použité na chod stretiek, krúžkov, podujatí a všetkých aktivít v rámci nášho strediska. Všetky potrebné informácie nájdete vo vestibule alebo na mamateyka.sk.

10.03.2019