Oznamy na 3. pôstnu nedeľu – C

24.marec 2019

Liturgický kalendár:
25. marec - pondelok - ZVESTOVANIE PÁNA, slávnosť
31. marec – nedeľa – 4. pôstna nedeľa

1) PÔSTNE OBDOBIE
Počas pôstu pozývame mladých na pôstne katechézy, ktoré bývajú v stredu po mládežníckej sv. omši. Krížové cesty budú bývať v našej kaplnke v piatok po sv. omši o 18.00 a v nedele spolu s celou Petržalkou v Marianke o 15.00 - autobus zo zastávky Šustekova odchádza o 13:50, plagát s podrobnejšími informáciami je na nástenke.
Spolu s farským kostolom na Daliborovom nám. ponúkame na tento pôst úvahy na každý deň. V tlačenej verzii si ich môžete vziať pri východe zo strediska.

2) Z GARSÓNKY
Pri príležitosti svetového dňa Downovho syndrómu vás pozývame do Garsónky na premietanie filmu Niečo naviac a následnú diskusiu s jeho tvorcami. V utorok 26.3. o 18:30.
(na sv.o. o 9.30) A tak ako každú nedeľu aj dnes vás po sv. omši pozývame Na kávičku, kde bude na pozvanie direktora malé presso zadarmo.

3) ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA NA ZŠ MATKY ALEXIE A NA ZŠ SV. URŠULE
Základná škola Matky Alexie v Bratislave srdečne pozýva rodičov na zápis do 1. ročníka, ktorý sa uskutoční v piatok 5.4. od 14.00 do 18.00 a v sobotu 6.4. od 9.00 do 12.00 v budove školy. Viac informácií nájdete na plagáte na nástenke.
Základná škola s materskou školou sv. Uršule srdečne pozýva budúcich prvákov na zápis do 1. ročníka ZŠ, ktorý sa uskutoční v piatok 5.apríla a v sobotu 6.apríla v priestoroch školy. Bližšie informácie nájdete na plagáte na nástenke.

4) TEHLIČKA
Aj  toto pôstne obdobie bude v našom stredisku prebiehať misijná verejná zbierka s názvom Tehlička. Prostredníctvom nej chceme pomôcť obyvateľom Indickej oblasti Kérala opraviť povodňou poškodené domy, či nanovo postaviť tie úplne zničené, a zároveň zabezpečiť spôsob živobytia pre najviac zasiahnuté rodiny. Na Tehličku môžete prispieť v Garsónke alebo počas piatkových Herní.

5) 2% PRE DOMKU
Pripomíname, že tlačivá na 2% alebo 3% pre Domku na Mamateyke nájdete vo vestibule.

6) OZNAM NA SOBOTNÚ VEČERNÚ SV.OMŠU
Ktorí máte po sv. omši čas a ochotu môžete nám pomôcť rozložiť stoličky na nedeľné sv. omše v zadnej časti telocvične.

24.03.2019