Oznamy na 4. Veľkonočnú nedeľu - C

12. máj 2019

Liturgický kalendár:
13. máj – pondelok – Sv. Márie Dominiky Mazzarellovej, panny, spoluzakladateľky Inštitútu dcér Márie Pomocnice, sviatok
14. máj – utorok – Sv. Mateja, apoštola, sviatok
19. máj – nedeľa – 5. VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

1) DOD
Dnes popoludní od 15.00 vás pozývame na DOD. Kvôli počasiu bude tento rok DOD vo vnútri. V telocvični budú atrakcie cukrová vata, masovky, Domka tance, pred hlavným vchodom bude psia manéž. Bude otvorená Garsónka, vytvoríme miesto na posedenie pre rodičov, chceme otvoriť oratko, kde sa môžete občerstviť pri koláči a čaji, vo vestibule bude kalčeto, a nezabudli sme ani na dielne pre najmenších. V rámci DOD chceme predstaviť aj letné tábory a DOD zakončíme spoločnou modlitbou.

2) JARNÁ BRIGÁDA
Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili na sobotňajšej brigáde a pomohli nám pripraviť vonkajšie plochy a ihriská na letné obdobie a na DOD!

3) PRVÉ SV. PRIJÍMANIE
Deti, ktoré sa pripravovali na Mamateyke, formou IMOSu, pristúpia k 1. sv. prijímaniu budúcu sobotu, 18.mája, na sv. omšiach o 9.30 a 11.30. K 1. spovedi pristúpia v našej kaplnke v piatok od 15.00 do 16.45. Termín spovedania detí je spoločný pre obidve skupiny. Spovedať bude cca 8 kňazov: najprv deti a potom rodičov. Prosíme ostatných príbuzných, aby vyžili príležitosť k spovedi počas sv. omší v týždni.

4) Z GARSÓNKY
(na sv.o. o 9.30) Aj dnešnú nedeľu vás po sv. omši pozývame do Garsónky na malé presso zadarmo.

5) FAMILY GARDEN
Poradenské centrum pre rodiny FAMILY GARDEN vás pozýva na svedectvo manželov Chvojkových na tému: "Dôležitosť prejavovania pozorností v našom manželstve" dňa 13.5. 2019 o 19.00 v Saleziánskom mládežníckom stredisku na Miletičovej ulici (v sále pod kostolom).

6) LORETÁNSKE LITÁNIE
V mesiaci máj vás pozývame prehĺbiť si úctu k Panne Márii. Na Mamateyke sa budeme každý deň (od utorka do soboty) spoločne modliť Loretánske litánie na začiatku sv. omše o 17.30, v piatok na začiatku sv. omše o 18.00.

7) JEŽIŠ UZDRAVUJE
V sobotu 18. mája sa o 15.00 uskutoční v bratislavskom UPeCe služba Ježiš uzdravuje. Viac informácií nájdete na nástenke.

12.05.2019